Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

 Burun estetiği fiyatları hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum. Bilindiği gibi burun estetiği Türkiyede yapılan en çok estetik türlerinden biridir. Bu neden plastik cerrahların en çok yaptığı ve en çok rağbet gören iştir.

Burun estetiği 2016 fiyatlarını etkileyen kriterler

Ameliyatı yapan doktorun operatör doktoru mu yoksa doçent doktor mu olması etkiler bildiğiniz gibi doçent ünvanı çok zor alınan bir ünvandır ve doçent doktorlar işinin ehlidir.

burun estetiği fiyatları

Ameliyat hastanede gerçekleşecekse genelde hastane kayıt ücreti ve ameliyat ücretleride ekstradan size fatura edilebiliyor ama plastik cerrahların özel muayenesinde veya anlaşmalı hastanelerde yapılması daha uygun yollu bir ücret çıkabiliyor.

Hastanelerde genelde çok kalmazsınız maksimum 1 gün yatabilirsiniz.

Ve tabiki burunda neler istediğiniz ameliyat ücretini etkiler bazen sadece burunda törpüleme yapılırken bazen burun törpüleme yanında burundaki kemikte kırılıp ameliyat edilebiliyor. Bu tür şeylerde fiyatta artabiliyor.

Burun estetiği fiyatları nedir ?

Burun estetiği fiyatları ortalama 3000 TL ile 12000 TL arasında değişir bunun nedeni burunun yapısı ve yapılacak işlemlerin zorluk derecesidir. Bazı burunlarda kemik kırılmadan işlem yapılırken bazılarında kemik kırılıp bu şekilde estetik operasyon yapılıyor. Mini rinoplasti ile normal reinoplasti arasında fark vardır bu nedenle fiyatlar hem doktora hemde yapılacak işlemlere göre değişir.

Estetik burun ameliyatı olmak niyetindeyseniz mutlaka bizi arayın yada numara bırakın biz sizi arayalım uygun bir ücret sunalım.


Beni Arayın Numaranızı bırakın biz sizi arayalım!
İsim zorunludur
numara giriniz
Teşekkürler, En kısa sürede size geri dönüş yapacağız.